Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита Ardesto ICS-B216
В наявності
Код:002629694
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Ardesto ICS-B216
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 4 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 2 |
| Вхідна потужність | 1600 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 167 - 145 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Особливості | тепловий запобіжник для захисту від перегрівання пальника та внутрішньої частини плити |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 60 х 31 х 7 см |
| Також шукають | з таймером |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Ardesto ICS-B216
Настільна індукційна плита ICS-B216 від компанії Ardesto обладнана двома конфорками, які керуються поворотними перемикачами та сенсорними датчиками. Індукційна плита чудово підходить для економії енергії й часу приготування та не вимагає багато олії, а це вже забезпечує екологічність і дієтичність.
Особливості:
- Двоконфоркова індукційна плита
- Холодна на дотик склокерамічна індукційна конфорка
- Економія часу (60%) й електроенергії (50%) під час готування
- Мінімальні тепловтрати (ефективність понад 90%)
- Особлива скляна поверхня для простого й гігієнічного очищення
Відгуки та питання про - Настільна плита Ardesto ICS-B216
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Ardesto ICS-B216
[[ getCurrentDecimal('3709') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3709') ]] ₴