Маркетплейс твоєї Країни![]()
Настільна плита Eisen EHP-158B
В наявності
Код:002629679
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Eisen EHP-158B
| Виробник | |
| Вага | 1.84 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1500 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 185 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Особливості | термостат |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 24 х 7.3 х 29.5 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Eisen EHP-158B
Електрична плита EISEN EHP-158B Потужна, компактна і зручна - це настільна електроплита EISEN EHP-158B. Дана модель виконана в класичному чорному кольорі, з чавунною конфоркою. Має функцію захисту від перегріву, механічний регулятор температури (5 режимів) і загальну споживану потужність 1500 Вт. Плита EHP-158B - відмінний варіант для невеликого кухонного простору. Температура до 420°C Діаметр конфорки 18,5 см. Вона розрахована на посуд малого та великого розміру. Модель EHP-158B оснащена механічним регулятором температури, розташованим на лицьовій панелі. Працює в п'ятьох температурних режимах: від 80°C до 420°C! Просто виберіть правильний режим для улюбленої страви та насолоджуйтеся процесом приготування. Захист від перегріву EISEN EHP-158B має спеціальний термостат, який захищає її від перегріву. Ця функція забезпечує безпеку користування і продовжує термін служби електричної плити. Потужність і живлення Настільна плита EISEN EHP-158B живиться від стандартної електричної мережі на 220 - 240В. Потужність плити становить 1500 Вт. Компактність і легкість Основною перевагою настільної плити є її мобільність. Вона має невелику вагу (1,84 кг) та компактні габаритні розміри. Зручна для зберігання. Такий пристрій можна використовувати в умовах обмеженого простору. Можна взяти з собою на дачу чи у гуртожиток. Не потребує спеціального монтажу Електроплита EISEN EHP-158B встановлюється на стіл. Вона повинна розташовуватися на рівній поверхні. Не вимагає спеціального монтажу, підключається до електричної мережі через звичайну розетку. Якісні матеріали Корпус моделі EHP-158B виконаний з металу. Гладка, емальована поверхня настільної плити допомагає витрачати мінімальну кількість часу на її очищення. Всі деталі виробу виготовлені з безпечних міцних матеріалів.
Відгуки та питання про - Настільна плита Eisen EHP-158B
[[ getCurrentDecimal('605') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('604') ]] ₴