Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 2.5 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 185 мм |
| Вхідна потужність | 2500 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Особливості | індикація робочого стану |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 8 х 50 х 27.5 см |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Настільна плита Eisen EHP-258B
Немає в наявності
Код:002629638
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами