Маркетплейс твоєї Країни![]()
Настільна плита Esperanza EKH011
Немає в наявності
Код:003158849
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Esperanza EKH011
| Виробник | |
| Вага | 1.6 кг |
| Тип управління | |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Кількість конфорок | 1 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 165 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Особливості | таймер |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 7 x 28 x 36 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Esperanza EKH011
Настільна індукційна плита EKH011 від компанії Esperanza оснащена однією конфоркою потужністю 2000 Вт і керується сенсорними датчиками.
Модель має дисплей і функцію автовизначення наявності посуду на нагрівальній поверхні.
Індукційна плита чудово підходить для заощадження енергії й часу приготування. Він нагріває тільки основу кухонного начиння й тільки зону, де використовується. Завдяки своїм спеціальним функціям ви можете вибрати процес приготування й температуру, натиснувши лише одну кнопку. Ви хочете кип'ятити воду, приготувати суп, приготувати рис, з'їсти гарячий горщик і багато іншого? Легко, лише одна кнопка!
Відгуки та питання про - Настільна плита Esperanza EKH011
[[ getCurrentDecimal('1417') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1417') ]] ₴