Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита Esperanza EKH012K
В наявності
Код:002629590
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Esperanza EKH012K
| Виробник | |
| Вага | 0.81 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Розміри (Ш х Г х В) | 6 x 21 x 21 см |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 155 мм |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
| Вхідна потужність | 1000 Вт |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Esperanza EKH012K
Настільна плита Esperanza EKH012K потужністю на 1000 Вт обладнана нагрівальним елементом із термічним захистом від перегрівання.
Завдяки 5 рівням регулювання температури, Ви можете вибрати потрібну температуру для приготування вашої страви. Поверхня плити дуже легко чиститься.Esperanza EKH012K ідеально підійде в місцях, де немає доступу до газу.
Відгуки та питання про - Настільна плита Esperanza EKH012K
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Esperanza EKH012K
[[ getCurrentDecimal('484') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('480') ]] ₴