Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 4.7 кг |
| Тип управління | |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Також шукають | з таймером |
| Колір | чорний |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кількість рівнів нагрівання | 8 |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Розміри (Ш х Г х В) | 60 х 36 х 6.5 см |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 2 х 280 мм |
| Особливості | таймер |
| Кількість конфорок | 2 |
Характеристики Настільна плита Esperanza Electric Hot Plate (EKH008)
В наявності
Код:003156306
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами