Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита Grunhelm GHP-5644S
В наявності
Код:003565497
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Grunhelm GHP-5644S
| Виробник | |
| Вага | 3 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | склокераміка (Hi-Light) |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 180 мм |
| Вхідна потужність | 2100 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 4 |
| Напруга | 220 В |
| Колір | сріблястий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 32.5 х 28.2 х 9.2 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Grunhelm GHP-5644S
Компактна склокерамічна плитка з двома нагрівальними елементами, що дозволяє легко приготувати смачну їжу майже в будь-якому приміщенні.
- Управління – зручні поворотні перемикачі.
- Корпус – нержавіюча сталь.
- LED індикація увімкнення.
- Жаростійка сталь нагрівальних елементів з тривалим терміном служби та рівномірним розподілом тепла швидко нагрівається, що дозволяє зберігати електроенергію і так само швидко остигає.
- Передбачено захист від перегріву.
Відгуки та питання про - Настільна плита Grunhelm GHP-5644S
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Grunhelm GHP-5644S
[[ getCurrentDecimal('3231') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2990') ]] ₴