Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита Grunhelm GI-909
В наявності
Код:003568399
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Grunhelm GI-909
| Виробник | |
| Вага | 1.5 кг |
| Тип управління | |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 250 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | прогумовані ніжки |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 35 х 28 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Grunhelm GI-909
Індукційна плита - це просто незамінна річ на дачі, чи за містом.
Еноргомічна і зручна у використанні.
Кнопочне керування, що зручне в налаштувані для приготування.
До ваших послуг 5 температурних режимів та 5 рівнів потужності для альтернативних налаштувань.
Плита проста у використанні і легка у догляді.
Відгуки та питання про - Настільна плита Grunhelm GI-909
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Grunhelm GI-909
[[ getCurrentDecimal('1272') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1201') ]] ₴