Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.5 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | газ |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1850 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 65 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Колір | білий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 30 х 30 х 7.7 см |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Настільна плита Minola TGH 100 WH
В наявності
Код:003566115
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами