Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
В наявності
Код:003157930
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
| Виробник | |
| Вага | 1.9 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | газ |
| Кількість конфорок | 1 |
| Розміри (Ш х Г х В) | 33 х 33 х 9 см |
| Колір | чорний |
| Вхідна потужність | 2200 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Особливості | прогумовані ніжки |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
Настільна газова плитка, потужність 2200 Вт, 1 конфорка, механічне керування, поворотні перемикачі, кришка, робоча поверхня - емальована, решітка з литого алюмінію, вбудований штуцер для шланга, прогумовані ніжки
Тип використовуваного газу: LPG G30, зріджений балонний газ
Відгуки та питання про - Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
[[ getCurrentDecimal('1210') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1209') ]] ₴