Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита Rotex RIO215-G
Немає в наявності
Код:002629677
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Rotex RIO215-G
| Виробник | |
| Вага | 1.6 кг |
| Тип управління | |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1400 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 190 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Особливості | захист від перегріву |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 35 х 28 х 6.5 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Rotex RIO215-G
Живлення - 220-240В, 50Гц, Потужність 1400 Вт. Електрична індукційна плитка. Склокерамічне покриття (Crystal glass). Автоматичне виявлення посуду. Діапазон автоматичної підтримки температури: 80-270 ° С. Електронна панель управління. Захист від перегріву. Автоматичне відключення після зняття посуду. Розміри: 28x35x6.5см Розміри варочної поверхні: 24х24см
Відгуки та питання про - Настільна плита Rotex RIO215-G
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Rotex RIO215-G
[[ getCurrentDecimal('1868') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1868') ]] ₴