Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита SeaBreeze SB-064
Немає в наявності
Код:002629689
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита SeaBreeze SB-064
| Виробник | Seabreeze |
| Вага | 2.5 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 160 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 7 х 46 х 25 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита SeaBreeze SB-064
Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок у роботі марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою у доступній ціновій категорії.Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки у темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що необхідно використовувати у побуті.
Відгуки та питання про - Настільна плита SeaBreeze SB-064
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита SeaBreeze SB-064
[[ getCurrentDecimal('982') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('982') ]] ₴