Маркетплейс твоєї Країни![]()
Настільна плита Термия ЕПЧ 1-1,5/230М2 (нерж)
В наявності
Код:002623972
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Термия ЕПЧ 1-1,5/230М2 (нерж)
| Виробник | |
| Вага | 3 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Особливості | термостат |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Розміри (Ш х Г х В) | 26 х 26.9 х 9.6 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Термия ЕПЧ 1-1,5/230М2 (нерж)
ТЕРМІЯ - український бренд побутової техніки. Він виробляє функціональну, надійну і стильну техніку, доступну кожному.
ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1,5 / 230 М2 - це одноконфорочна плитка з чавунним диском 1500 Вт. Чавунний диск довго тримає тепло після виключення плити, що допомагає зберегти електроенергію.
Виконана плитка з металу, що робить її більш надійною. А завдяки емальоване покриття вона легко миється. Електрична плитка ЕПЧ 1-1,5 / 230 М2 оснащена механічними перемикачами, світловою індикацією роботи і прогумованими ніжками, що робить її більш стійкою. А безступінчатий регулятор дозволяє плавно змінювати температурний режим.
Висока рівномірність розподілу тепла по всій робочій поверхні конфорки;
"М'який" вихід на режими нагріву і охолодження;
Плоска робоча поверхня конфорки забезпечує простоту чищення;
Шнур живлення в гумовій оболонці;
Еластичні вкладиші опор;
Світлова індикація включеного стану нагрівального елементу.
Відгуки та питання про - Настільна плита Термия ЕПЧ 1-1,5/230М2 (нерж)
[[ getCurrentDecimal('1852') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1851') ]] ₴