Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
В наявності
Код:002629657
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
| Виробник | |
| Вага | 3.1 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 180 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Особливості | індикація робочого стану |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Розміри (Ш х Г х В) | 26 х 26.9 х 9.6 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
Компактна плитка від компанії ТЕРМІЯ чудово підійде для приміщень, де немає можливості використовувати повнорозмірну плиту для приготування їжі.Розміри моделі ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 1-2.0/230М2 (неірж.) дадуть змогу розмістити пристрій саме там, де це буде максимально зручно.
Відгуки та питання про - Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
[[ getCurrentDecimal('1472') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1472') ]] ₴