Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Нівелір лазерний лінійний CG19
| Виробник | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Клас лазера | 2 |
| Температурний діапазон застосування, мін. | - 10 °С |
| Точність вимірювання нівелювання (+/- на довжину) | 2 мм/10м |
| Діапазон дії без приймача | 30 м |
| Область автонівелірування (+/-) | 4 ° |
| Температурний діапазон застосування, макс. | 50 °C |
| Діапазон дії із приймачем | 50 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Літій |
Читати повністю
Сховати
Опис Нівелір лазерний лінійний CG19
Самовирівнювання та функція фіксації Забезпечує діапазон самовирівнювання +/-40 та швидке вирівнювання ≤2с Режим фіксації дозволяє працювати з приладом без обмежень: в ручному режимі або на похилій поверхні
Лазерні промені (1 горизонтальний і 1 вертикальний) Забезпечує прямі кути, вирівнює по горизонталі та вертикалі, виконує роботи з вирівнювання
Літій-іонний акумулятор і роз'єми Type C на пристрої та акумуляторному блоці Сумісність з технологією швидкої зарядки забезпечує швидку зарядку (5В/2А) Акумуляторний блок можна заряджати в приладі або вийняти і зарядити окремо Пристрій може працювати без акумулятора, живлячись безпосередньо від зарядного пристрою
IP54 Захищений від обмеженого проникнення пилу та бризок води з будь-якого напрямку Дозволяє використовувати пристрій у вологому та запиленому робочому середовищі
Робота з приймачем З приймачем робочий діапазон розширюється до діаметра 50 м Сумісний з більшістю моделей приймачів Має функцію низького енергоспоживання для застосувань, де не потрібна повна яскравість
Примітка Комплектація:
- 1x Лінійний лазерний нівелір
- 1x Універсальний кронштейн
- 1x Окуляри для огляду лазера зеленого кольору
- 1x мішень, 1 кабель Type C
- 1x інструкція з експлуатації
- Міцний футляр для інструменту з 3D EVA-вкладкою