Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Клас лазера | 2 |
| Температурний діапазон застосування, мін. | - 10 °С |
| Точність вимірювання нівелювання (+/- на довжину) | 2 мм/10м |
| Діапазон дії без приймача | 30 м |
| Температурний діапазон застосування, макс. | 50 °C |
| Діапазон дії із приймачем | 50 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |