Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Нівелір лазерний мультилінійний MLG 19
| Виробник | |
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 132 мм |
| Клас лазера | 2 |
| Температурний діапазон застосування, мін. | - 10 °С |
| Діапазон дії без приймача | 30 м |
| Область автонівелірування (+/-) | 4 ° |
| Температурний діапазон застосування, макс. | -50 °C |
| Діапазон дії із приймачем | 50 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Літій |
| Точність вимірювання нівелювання (+/- на довжину) | 2,4 мм/10 м |
Читати повністю
Сховати
Опис Нівелір лазерний мультилінійний MLG 19
1 горизонтальний і 2 вертикальних 360° зелених лазерних променя забезпечують тонкі, чіткі лінії для нівелювання там, де потрібні точні вертикальні та горизонтальні лінії. Зазвичай використовується для будівництва, обробки та столярних робіт
Самовирівнювання та функція фіксації- Забезпечує діапазон самовирівнювання +/-40 та швидке вирівнювання ≤2 секунд
- Режим фіксації дозволяє працювати з приладом без обмежень: в ручному режимі або на похилій поверхні
- Забезпечує прямі кути, вирівнює по горизонталі та вертикалі, точно виконує вирівнювальні роботи
- Забезпечує контрольну точку на передній правій стороні пристрою
- Усі лазерні промені можна включати окремо: тільки вертикальну або горизонтальну лінію або всі разом
- Сумісність із технологією швидкого заряджання забезпечує швидку зарядку (5 В/2 А)
- Акумулятор можна заряджати у пристрої або знімати та заряджати окремо
- Пристрій може працювати без вбудованої батареї чи під час прямого живлення від зарядного пристрою
- Захист від обмеженого проникнення пилу та бризок води з усіх боків
- Дозволяє використовувати пристрій у вологому та запиленому середовищі
Відгуки та питання про - Нівелір лазерний мультилінійний MLG 19
0.0
Всього відгуків:0