Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 40.3 г |
| Довжина у складеному стані | 63.5 см |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 46.5 мм |
| Марка стали | 14C28N |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 110 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямой |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.2 мм |
| Цвет рукоятки | коричневий |