Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
В наявності
Код:002627846
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
| Виробник | STANLEY |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | clip-point |
| Особливості | отвір під темляк |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Колір | чорний |
| Також | ніж туристичний |
Читати повністю
Сховати
Опис Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
- Ніж FatMax® універсальний з лезом з нержавіючої сталі
- Лезо ножа загартоване до твердості 60 HRC для додаткової міцності і тривалого терміну служби
- Лезо відшліфовано і заточене
- М’яка на дотик рукоятка для комфорту при тривалому використанні
- Чохол з тримачем для носіння на поясі для зручності експлуатації
- Кращий вибір для використання в умовах високої вологості, особливо біля водойм з солоною водою
- Лезо з нержавіючої сталі товщиною 2.5 мм
- Довжина леза 92 мм (3 5/8 )
Відгуки та питання про - Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
0.0
Всього відгуків:0
Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
[[ getCurrentDecimal('784') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('783') ]] ₴