Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ACER |
| Вага | 1.76 кг |
| Ширина | 359.7 мм |
| Кількість ядер процесора | 5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | |
| Колір | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | |
| Веб-камера | 720p HD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Серія (модельний ряд) | Acer TravelMate |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Процесор | Intel Pentium Gold 8505 (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кардрідер | Card-reader |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 PRO Education |
| Ємність аккумулятору | 48 Втг |
| Заявлений час роботи (годин) | 9 |
| Особливості | українська клавіатура |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 245.25 мм |
Характеристики Ноутбук Acer TravelMate TMP215-54 (NX.VYEEU.006)
В наявності
Код:003670775
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами