Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 2.6 кг |
| Ширина | 399 мм |
| Кількість ядер процесора | |
| Об'єм оперативної пам'яті | |
| Колір | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Веб-камера | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Серія (модельний ряд) | Asus TUF Gaming |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 18" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 260 (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Також шукають | для Cyberpunk 2077 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Особливості | українська клавіатура |
| Висота | 26.7 мм |
| Глибина | 283 мм |
Характеристики Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 (90NR0NM1-M003B0)
Немає в наявності
Код:003565359
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами