Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.88 кг |
| Ширина | 358 мм |
| Кількість ядер процесора | |
| Об'єм оперативної пам'яті | |
| Колір | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | |
| Оптичний привід | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Висота | 19.9 мм |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Операційна система | без операційної системи |
| Особливості | TPM модуль |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Глибина | 249.5 мм |
| Також шукають | на AMD |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Поверхня екрану | матова |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Інтерфейси та підключення | USB 3.2 Type-C |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
Характеристики Ноутбук ASUS Vivobook 16 M1605YA-MB541 (90NB10R1-M00V60)
Немає в наявності
Код:002624121
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами