Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.8 кг |
| Ширина | 360 мм |
| Кількість ядер процесора | |
| Об'єм оперативної пам'яті | |
| Колір | |
| Тип оперативної пам'яті | |
| Оптичний привід | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Глибина | 235 мм |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Поверхня екрану | матова |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Ємність аккумулятору | 37 Втг |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Операційна система | без операційної системи |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Процесор | Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц) |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Також шукають | до 30 000 грн |
| Інтерфейси та підключення | USB 3.2 Type-C |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Висота | 19.9 мм |
Характеристики Ноутбук ASUS X515KA-EJ217
Немає в наявності
Код:002628221
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами