Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.36 кг |
| Ширина | 324 мм |
| Кількість ядер процесора | |
| Об'єм оперативної пам'яті | |
| Колір | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | |
| Оптичний привід | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 215 мм |
| Висота | 17.9 мм |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Операційна система | DOS |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Серія (модельний ряд) | HP 245 |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Також шукають | ультрабуки |
| Інтерфейси та підключення | USB 3.2 Type-C |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7330U (2.3 - 4.3 GHz) |
Характеристики Ноутбук HP 245 G10 (A3DU5ES)
Немає в наявності
Код:002623052
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами