Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.74 кг |
| Ширина | 358 мм |
| Кількість ядер процесора | |
| Об'єм оперативної пам'яті | |
| Колір | |
| Тип матриці | SVA |
| Тип оперативної пам'яті | |
| Оптичний привід | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Яскравість | 250nits |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Поверхня екрану | матова |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | USB 3.2 Type-C |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Процесор | Intel Core i3 1215U (3.3-4.4 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Операційна система | DOS |
| Також шукають | до 30 000 грн |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Кардрідер | Card-reader |
Характеристики Ноутбук HP 250 G9 (9V1M9AT)
Немає в наявності
Код:003158667
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами