Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 356 мм |
| Кількість ядер процесора | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Колір | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Оптичний привід | No ODD |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Об'єм SSD | 1 GB |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Яскравість | 300nits |
| Тип ноутбуку | Бізнес |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Поверхня екрану | матова |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Заявлений час роботи (годин) | 7.5 |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Висота | 17.5 мм |
| Також шукають | на Windows |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Глибина | 253.5 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
Характеристики Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW003DRA)
Немає в наявності
Код:002624109
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами