Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 356 мм |
| Кількість ядер процесора | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Колір | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Оптичний привід | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Об'єм SSD | 1 GB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Яскравість | 300nits |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Висота | 18 мм |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Поверхня екрану | матова |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Тип ноутбуку | Бізнес |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кардрідер | Card-reader |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Глибина | 254 мм |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Операційна система | без операційної системи |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Також шукають | з великим екраном |
| Особливості | TPM модуль |
Характеристики Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 IML (21MS005BRA)
Немає в наявності
Код:002628195
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами