Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 359.2 мм |
| Кількість ядер процесора | |
| Об'єм оперативної пам'яті | |
| Колір | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | |
| Оптичний привід | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Глибина | 235.8 мм |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Операційна система | DOS |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Висота | 19.9 мм |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Ємність аккумулятору | 38 Втг |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | LAN (RJ-45) |
| Також шукають | до 30 000 грн |
Характеристики Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU (83A1006FRA)
Немає в наявності
Код:002626957
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами