PLA+ пластик MT Filament до 3D-принтеру 1.75 мм 1 кг червоний-жовтий-синій (3DMT-PLA+1.75-01-RYB)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Важко уявити сучасний технологічний світ без використання 3D-друку. Не секрет, що 3D друк використовується у багатьох сферах виробництва, будівництва, моделювання, прототипування тощо. Саме в галузі розробки концептів, первинних випробувань та усунення недоліків спроектованих моделей важко переоцінити можливість використання 3D принтерів, для яких філамент є основним витратним матеріалом. Від якості філаменту залежить зовнішній вигляд, механічні та хімічні властивості надрукованого виробу. Пластик, що пропонується - триколірна співекструдована нитка. На відміну від звичайної райдужної нитки PLA, що змінює колір, кожен дюйм 3-х кольорової 3D-нитки PLA+ складається з трьох кольорів: червоного, синього та жовтого. Завдяки цьому навіть дуже дрібні об'єкти, надруковані з використанням цієї нитки, матимуть кожен з кольорів, що складають нитку. Різні відбитки матимуть різні ефекти, що надасть навіть однаковим моделям індивідуального вигляду. Насолоджуйтесь своїми творіннями 3D-друку. Представлена ​​нитка є різновидом шовкової PLA нитки, завдяки чому поверхня як нитки так і кінцевих моделей дуже гладка і блискуча. Роздруковані на 3D-принтері моделі будуть такими ж глянсовими, як на представлених нижче фотографіях. Відхилення по діаметру цієї нитки PLA становить ±0,03 мм. Стабільне значення діаметра нитки забезпечує плавний 3D-друк. Представлений ​​філамент є високоміцною ниткою PLA. Для виготовлення даного витратного матеріалу використовується високоякісна сировина, розроблена і змодельована таким чином, щоб виключити застрягання, утворення бульбашок, сплутування та забезпечити якісне сплавлення шарів, надати блиску. Для намотування нитки використовується якісна ЕКО-упаковка. Це сприяє захисту навколишнього середовища. Філамент на котушці упаковується у вакуумний пакет у "чистих" приміщеннях, що сприяє збереженню чистоти та необхідної вологості філаменту. При використанні нитки безпосередньо після розпаковування немає потреби у додатковому сушінні.
Особливості покращеної PLA+ нитки:
  • Поверхня: Гладка та блискуча, що імітує шовк.
Основные различия PLA PLA+ Silk филаментов:
Характеристика PLA PLA+ Silk
Поверхня Матова Гладка, шовковиста
Міцність Середня Вища за середню
Гнучкість Середня Вища за середню
Адгезія між шарами Добра Відмінна
Зовнішній вигляд Матовий Блискучий
Технічні характеристики:
  • Температура нагрівання пластини столу 3D принтера: 50°С-60°С
  • Номінальний діаметр перерізу: 1,75 мм
  • Відхилення від номінального діаметра: 0,03 мм
  • Зовнішній діаметр котушки: 195 мм
  • Внутрішній діаметр котушки: 87,5 мм
  • Діаметр втулки котушки (посадковий): 53,5 мм
  • Ширина котушки: 64 мм
  • Внутрішня ширина котушки (ширина втулки): 57 мм
  • Вага котушки з філаметном: 1,25 кг
  • Вага порожньої котушки: 0,25 кг
  • Вага котушки з філаметном в упаковці: 1,36 кг
Для довідки:
PETG (поліетилентерефталат гліколь):
  • Міцність: висока міцність та гнучкість.
  • Термостійкість: вище, ніж у PLA, але нижче, ніж у ABS.
  • УФ-стійкість: Хороша стійкість до УФ-випромінювання.
  • Харчова безпека: Підходить для контакту з їжею.
  • Друк: Низька усадка, вимагає друкований стіл з помірною температурою.
PLA (Полілактид):
  • Біорозкладальність: Виготовляється з відновлюваних ресурсів і є біорозкладним.
  • Друк: Найлегший у пресі, ідеальний для початківців.
  • Міцність: Середня міцність, тендітна.
  • Термостійкість: низька, не підходить для виробів, що піддаються впливу високих температур.
ABS (Акрилонітрилбутадієнстирол):
  • Міцність: висока міцність, стійкість та гнучкість.
  • УФ-стійкість: Середня, може жовтіти під впливом сонячного світла.