Маркетплейс твоєї Країни![]()
Подушка декоративна з вишивкою зелений чоловікові бос rus 00190
В наявності
Код:000888391
Характеристики Подушка декоративна з вишивкою зелений чоловікові бос rus 00190
| Виробник | |
| Вага | 500 г |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Декоративна |
| Наповнювач | Синтепух |
| Форма | Квадратна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Матеріал напірника/чохла | Оксамит |
| Довжина подушки | 38 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Колір | Зелений |
| Основний матеріал наволочки | Оксамит |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Висота подушки | 8 см |
| Ортопедичні властивості | |
| Наповнювач | |
| Форма | |
| Застібка наволочки | |
| Матеріал напірника/чохла | |
| Оздоблення та прикраси | |
| Колір | Зелёный |
Читати повністю
Сховати
Опис Подушка декоративна з вишивкою зелений чоловікові бос rus 00190
Подушка декоративна з вишивкою зелений чоловікові бос rus Шукаєте ідеальний подарунок? Подушка з індивідуальним написом – це те, що ви шукали Розмір подушки 38*38 см Пошита з зеленого оксамиту Наволочка зашита наглухо Наповнювач - синтепух Декор - машинна вишивка Догляд: сухе чищення/ чищення миючим пилососом/ делікатне прання при 30-40 градусах Якщо потрібні: інший колір тканини/інший колір вишивки вкажіть при оформлені замовлення у коментарях
Відгуки та питання про - Подушка декоративна з вишивкою зелений чоловікові бос rus 00190
0.0
Всього відгуків:0