Маркетплейс твоєї Країни![]()
Подушка іменна з вишивкою чорний подарунок шахтарю гірнику Юрій 04185
Немає в наявності
Код:000888168
Характеристики Подушка іменна з вишивкою чорний подарунок шахтарю гірнику Юрій 04185
| Виробник | |
| Вага | 550 г |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Декоративна |
| Наповнювач | Синтепух |
| Форма | Прямокутна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Матеріал напірника/чохла | Оксамит |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Колір | Чорний |
| Основний матеріал наволочки | Оксамит |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Висота подушки | 8 см |
| Колір |
Читати повністю
Сховати
Опис Подушка іменна з вишивкою чорний подарунок шахтарю гірнику Юрій 04185
Шукаєте ідеальний подарунок для шахтаря? Подушка з індивідуальним написом - це те, що ви шукали Розмір подушки 38 на 50 колір подушки - чорний тканина - оксамит наволочка зашита наглухо Наповнена синтепухом Декор - машинна вишивка Догляд:суха чистка/ чистка мийним пилососом/ делікатне машинне прання при 30-40 градусах Якщо потрібні: інше імя/інша мова/інший колір тканини/інший колір вишивки, вкажіть при оформлені замовлення у коментарях
Відгуки та питання про - Подушка іменна з вишивкою чорний подарунок шахтарю гірнику Юрій 04185
0.0
Всього відгуків:0
Подушка іменна з вишивкою чорний подарунок шахтарю гірнику Юрій 04185
[[ getCurrentDecimal('600') ]] ₴