Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Поло на ґудзиках із контрастними вставками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Поло на ґудзиках із контрастними вставками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Фасон | поло |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | В'язка, трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | 32см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 45см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 11см |
Читати повністю
Сховати
Опис Поло на ґудзиках із контрастними вставками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане поло на ґудзиках із контрастними вставками — стильна модель із акцентом на деталях. Вільний фасон створює сучасний розслаблений силует і забезпечує комфорт у носінні. М’яка в’язана фактура додає затишку, водночас зберігаючи акуратний та зібраний вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Поло на ґудзиках із контрастними вставками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0