Маркетплейс твоєї Країни![]()
Портативна колонка JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
Немає в наявності
Код:002149904
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Портативна колонка JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
| Виробник | |
| Матеріал корпусу | Алюміній; Пластик |
| NFC | Немає |
| Слот для карт пам`яті | Немає |
| Розміри | 489 х 244.5 х 224 мм |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Основний колір | Чорний |
| Перемикання музичних треків | Є |
| Час зарядки акумулятора | 3.5 годин |
| Включення/вимикання | Немає |
| Аудіовхід | Є |
| Максимальна вихідна потужність | 100 |
| Регулювання гучності | Є |
| USB | Є |
| Наявність мікрофона | Є |
| Тип елементів живлення | Акумулятор; Мережа |
| Вага | 17.42 кг |
| Час роботи | До 18 годин |
| USB-кабель | Немає |
| Діапазон відтворюваних частот | 50 - 20000 Гц |
| Вологозахист | IPx4 |
| Функція портативної батареї | Немає |
| Кількість динаміків | 2 x 176 мм (низькочастотні) + 2 x 65 мм (високочастотні) |
Читати повністю
Сховати
Опис Портативна колонка JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
JBL PartyBox 310 - це потужний динамік з яскравими світловими ефектами та легендарною якістю звуку JBL. Завдяки акумулятору та входу 12 В його можна взяти з собою на будь-яку вечірку. Просто під'єднай мікрофон або гітару та виходь на сцену! Або ввімкни плейлист по Bluetooth або з USB-накопичувача. З'єднай два динаміки PartyBox по бездротовій мережі за допомогою функції TWS або за допомогою Так почнеться вечірка!
Потужний звук, вражаюче освітлення і неймовірна потужність піднімають цю колонку над землею. Слухайте свої улюблені плейлисти де завгодно, вдома чи на танцювальних вечірках на пляжі. Насолоджуйтесь гучними звуками вечірки з фірмовим звуком JBL потужністю 240 Вт і синхронізованим світловим шоу в ритмі бітів. Просто вставте штекер у розетку та веселіться всю ніч, або слухайте від батареї до 18 годин. Почніть вечірку з JBL Party Box 310.
Легендарний звук JBL Знайдіть свій ритм з потужним звуком JBL Pro Sound потужністю 240 Вт. У приміщенні або на вулиці JBL PartyBox 310 забезпечує чіткі високі частоти, чисті середні частоти та важкі баси - з функцією Bass Boost, щоб добре провести час протягом усієї ночі.
Синхронізоване світлове шоу Освітіть вечірку за допомогою динамічного світлового дисплея, який синхронізується з музикою і засліплює ваших гостей. Вибирайте з безлічі встановлених шаблонів і дозволяйте кольорам переходити в гармонію з музикою, поки ви зосереджуєтесь на мелодіях.
Усе в додатку За допомогою програми PartyBox ви можете легко управляти вечіркою зі свого телефону, від DJ-консолі до зони відпочинку під деревами. Міняйте пісні, міняйте світлове шоу, керуйте функціями караоке та багато іншого - і все це одним пальцем.
Завдяки телескопічній ручці та вбудованим колесам з плавним ходом можна переводити вечірку з патіо в парк - і де завгодно. Від танцювальної вечірки в саду до басейну? Будь ласка. JBL PartyBox 310 має бризкозахищений корпус IPX4, що означає, що музику можна відтворювати під дощем і на сонці. Він також сумісний з більшістю стійок для динаміків, тому його можна підняти для кращої видимості та кращого звуку. (Штатив у комплект не входить).
Відгуки та питання про - Портативна колонка JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
[[ getCurrentDecimal('21592') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('21592') ]] ₴