Портативна зарядна станція 1000W/2000W (Max), 220 V PROTESTER PRO-PS1000G
продано - 0 шт.
0 шт.
Немає в наявності
Портативна зарядна станція 1000W/2000W (Max), 220 V, 1110Wh, 22.2 V/50 Ah (300 000 mAh/3.7V) PROTESTER PRO-PS1000G Компактний портативне джерело живлення, яке можна використовувати в будь-якій критичній ситуації. Пристрій має велику енергетичну інтенсивність і підтримує операцію як із постійним (постійним струмом постійного струму), так і зі змінним струмом (AC), а також сумісним зі стандартами USB і USB-C. Водночас сам ґаджет можна зарядити трьома способами — від портативних сонячних батарей (купованих окремо), від акумулятора автомобіля та стандартного джерела живлення. Функції портативного зарядного пристрою Загальна ємність акумулятора становить 300 000 мА·год. Працює з прямим і змінним струмом. Має 3 режими підзаряджання — з мережі, з Type-C автомобіля і з сонячних батарей (купованих окремо). Дисплей, що показує стан пристрою. Обладнаний 2 портами універсальної розетки (до 240 В), а також 4 портами USB. Компактність Зарядний пристрій — це чудовий пристрій, який не тільки допоможе в будь-якій критичній ситуації, але й буде дуже корисним у походах або у разі вимкнення електроенергії в будинку. Завдяки цьому ви можете взяти його із собою, якщо необхідно забезпечити електроенергію від центральної енергетичної мережі. Або ви можете покласти зарядний пристрій у багажник автомобіля, не перевантажуючи його, і завжди бути готовим до непередбачених ситуацій. Функціональність Зарядна станція дає змогу одночасно працювати з кількома пристроями та сумісна з багатьма сучасними стандартами. Ґаджет працює як із постійним, так і зі змінним струмом. Пристрій має чотири режими підзаряджання — із мережі, сонячні батареї, від типу — від або автомобільної запальнички. Висока сумісність Портативний зарядний пристрій — чудовий багатофункціональний пристрій, який може працювати з багатьма ґаджетами та побутовими приладами. Завдяки високій сумісності за допомогою зарядного пристрою можна подавати живлення на багатьох різних пристроях — від смартфона та ноутбука до газового котла. Xapaкtecтики: Гapaнтія: 12 мec. Paзмeрізи: З20x2З0x260 мм Bec: 14 кг Happaveниe пітона: 220 B Eмкocть aкумуляторa: З00000 мAч Paбoчaя тeмпepaтуpa: -10 - 60 °C Tiп aкумуляторa: NCM Фонapик: Heтaниe пpикуpaвaля: Дa Бa Бeppapaзa зapa зapa гaгaгaгaгa Hoтaльнозна. мoжнocть: 1000 Bтxoднe нaпpaжeниe AC: 220 B Виxoднoe нaпpeниe DC: 12 B Виxoднee нappeниe нappeниe USB Tуpe-C: 5 B Виxoднe нappoeниe USB QC.0: 12, 5, 9 Bxoднe спape USB: 12, 9xoгiгiгiгiтроєзня зappoй зaпoя. пaнeли: Дa Bpeмa зapядки oт poзeтки: 540 хв Bpeмa зapядки oт coneчoї пaнeли: З60 хв Bpeм'я зaп'ядки oт poppypiateля aвтo: 600 хв Імпульснaя мнocть: 2000 Bтopoвpeмeнa зapдик з нecкoлькоx ocникoткoт: Heт Heт cepe cпaчeчe.