Маркетплейс твоєї Країни![]()
Портативна зарядна станція Energizer PPS300W2
В наявності
Код:002628525
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Портативна зарядна станція Energizer PPS300W2
| Виробник | |
| Вихід USB-A | USB-A1 QC 3.0 (18Вт): 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A USB-A2 (12Вт): 5V 2.4A USB-A3 (12Вт): 5V 2.4A |
| Вихід USB-C | PD: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60Вт макс) |
| Тип | Портативна зарядна станція |
| Місткість батареї, Вт/год | 293 |
| Номінальна потужність змінного струму (220-230В) вихід, Вт | 300 |
| Тип батареї | Li-ion NMC |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; Автомобільна розетка; Бездротова зарядка; Вихід розетка 220-230В; Вихід постійного струму |
| Бездротова зарядка | 5 Вт / 10 Вт |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12В / 10A |
| Вихід постійного струму (тип роз'єму) | 2 x 12В / 10A (10A Макс) |
| Способи заряджання | Від зарядного адаптера |
| Вхід постійного струму (тип роз'єму) | 19В / 3.15A |
| Вхід сонячної панелі (тип роз'єму) | MPPT 12-28 В (60W max.) |
| Час зарядки станції | Від мережевого адаптера (60 Вт): 5-6 годин Від мережевого адаптера (60 Вт) + PD адаптера (60Вт): 2,5 годин |
| Особливості | Знімний Led-ліхтарик 4 Вт |
| Розміри, см | 25 х 15 х 14 |
| Вага, кг | 3.55 |
Читати повністю
Сховати
Опис Портативна зарядна станція Energizer PPS300W2
Кілька виходів Має розетку змінного струму потужністю 300 Вт (макс.), 3 виходи USB-A, 2 виходи постійного струму, 1 вихід USB-C і бездротову зарядку, що забезпечує повну сумісність із широким спектром пристроїв.
Дисплей РК-дисплей показує рівень заряду батареї та стан зарядки, включаючи робочу температуру всередині.
Світлодіодний ліхтарик Надяскравий світлодіодний ліхтарик, який ідеально підходить для внутрішнього та зовнішнього освітлення, включаючи різні рівні яскравості й аварійний режим SOS.
Технологія MPPT Технологія MPPT максимізує напругу живлення під час зарядки від постійного струму, що дозволяє сонячній панелі ефективно перезаряджати акумулятор. (Сонячна панель у комплект НЕ ВХОДИТЬ)
Контроль температури Використовуючи найновішу технологію контролю температури, ця портативна електростанція підтримує найкраще у своєму класі розсіювання тепла.
Технологія PowerSafe PowerSafe Management гарантує захист від короткого замикання, перевищення струму, перезаряду та розряду вашої електростанції та пристроїв.
Відгуки та питання про - Портативна зарядна станція Energizer PPS300W2
[[ getCurrentDecimal('10663') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('10060') ]] ₴