Маркетплейс твоєї Країни![]()
Постільна білизна Viluta 24279 Ранфорс євро (24279_ev)
В наявності
Код:003155566
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Постільна білизна Viluta 24279 Ранфорс євро (24279_ev)
| Виробник | |
| Колір | |
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
| Додатково | упаковка: пакет пвх |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
Читати повністю
Сховати
Опис Постільна білизна Viluta 24279 Ранфорс євро (24279_ev)
Ранфорс - це тканина, яка використовується при пошитті комплектів постільної білизни, містить у складі натуральну бавовну, відрізняється відмінною якістю і користується великим попитом у споживачів, особливо з тваринами і маленькими дітьми. Ранфорс - це дуже щільна тканина, що отримується в результаті полотняного переплетення кручених ниток. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал відрізняється незвичайною м'якістю і шовковистою фактурою. Висока щільність матеріалу забезпечує його довговічність і здатність витримувати численні прання протягом багатьох років. Білизна при цьому залишається все такою же яскравою і привабливою.
Упаковка: Всі комплекти упаковані в щільний поліетилен.
Деталі: основними перевагами комплектів з ранфорса є:
міцність;
довговічність;
не електризується;
гігроскопічність;
не втрачає своїх фізичних властивостей після багаторазового прання;
добре пропускає повітря і утримує тепло.
Розміри і комплектація:
полуторний (простирадло 214*150, підковдра 210*143, наволочка 70*70-2 шт.);
двоспальний (простирадло 220*200, підковдра 210*175, наволочка 70*70-2 шт.);
євро (простирадло 220*240, підковдра 220*200, наволочка 70*70-2 шт.);
сімейний (простирадло 220*240, підковдра 210*143 - 2шт., Наволочка 70*70-2 шт).
Рекомендації:
перше і наступні прання при температурі не вище 40 ° C;
перед завантаженням комплекту в пральну машину наволочку і підковдру необхідно вивернути навиворіт, для більш якісного прання.
оптимальна температура для прасування - середній температурний режим.
Відгуки та питання про - Постільна білизна Viluta 24279 Ранфорс євро (24279_ev)
[[ getCurrentDecimal('1396') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1394') ]] ₴