Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Посудомийна машина Beko BDIS38040A
Немає в наявності
Код:003564633
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Посудомийна машина Beko BDIS38040A
| Виробник | |
| Висота | 81.8 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Клас енергоспоживання | |
| Також шукають | з шириною 45 см |
| Колір | чорний |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Особливості | система захисту від протікання |
| Програми | швидка |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Beko BDIS38040A
Основні програми
- Делікатна
- Авто
- Швидка мийка
- Інтенсив
- Міні 30
- Попередня ECO
Внутрішнє оснащення
- Промінь на підлозі
- Наявності ополіскувача
- Наявності солі
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Beko BDIS38040A
0.0
Всього відгуків:0
Посудомийна машина Beko BDIS38040A
[[ getCurrentDecimal('20531') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('20507') ]] ₴