Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Посудомийна машина Beko DIS35021
Немає в наявності
Код:002149539
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Посудомийна машина Beko DIS35021
| Виробник | |
| Висота | 81.8 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Програми | експрес-програма |
| Особливості | функція "Половинне завантаження" |
| Колір | білий |
| Також шукають | з шириною 45 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Beko DIS35021
Висувний диспенсер миючого засобуДиспенсер зі зручною кришкою
Не завдавайте шкоди пальцям, намагаючись відкрити диспенсер миючого засобу. Висувний диспенсер так легко відкривається та закривається, що залити в нього миючий засіб буде дуже просто.
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Beko DIS35021
0.0
Всього відгуків:0
Посудомийна машина Beko DIS35021
[[ getCurrentDecimal('14043') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13820') ]] ₴