Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Висота | 81.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 12 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Програми | користувацька програма |
| Особливості | система фільтрів |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.5-87.5 х 60 х 55 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | з шириною 60 см |
Характеристики Посудомийна машина Bosch SMV2ITX14K
Немає в наявності
Код:002149190
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами