Маркетплейс твоєї Країни![]()
Посудомийна машина Bosch SMV2IVX00K
Немає в наявності
Код:002130347
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Посудомийна машина Bosch SMV2IVX00K
| Виробник | BOSCH |
| Висота | 81.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Програми | автоматична 45-65 °c |
| Особливості | режим половинного завантаження |
| Колір | чорний |
| Також шукають | з шириною 60 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Bosch SMV2IVX00K
InfoLight — індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює Точка на підлозі під посудомийною машиною, що світиться, горітиме протягом ходу програми і автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води протягом усього терміну служби приладу Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з вимикачем поплавця, які забезпечують 100% захист від протікання. Щобільше, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін служби вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Bosch SMV2IVX00K
[[ getCurrentDecimal('27904') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('27244') ]] ₴