Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Висота | 81.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Програми | тиха |
| Особливості | система захисту від протікання |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.5-87.5 x 60 x 55 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | з шириною 60 см |
Характеристики Посудомийна машина Bosch SMV4HCX40K
Немає в наявності
Код:003568440
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами