Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Висота | 81.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Клас енергоспоживання | |
| Особливості | функція "Половинне завантаження" |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.5-87.5 х 60 х 55 см |
| Також шукають | з шириною 60 см |
| Програми | тиха |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 6 |
Характеристики Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K
В наявності
Код:002130855
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами