Маркетплейс твоєї Країни![]()
Посудомийна машина Gorenje GV520E11 (GV 520 E11)
Немає в наявності
Код:003569953
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Посудомийна машина Gorenje GV520E11 (GV 520 E11)
| Виробник | |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 9 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | Складні тримачі тарілок |
| Програми | щоденна |
| Колір | білий |
| Також шукають | з шириною 45 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Gorenje GV520E11 (GV 520 E11)
Gorenje GV52011 переваги:
Самоочищення фільтрів Автоматична система запобігає засмічення фільтрів, а спеціальна система ополіскування попереджає неполадки в їх роботі.
AquaStop Посудомийні машини Gorenje обладнані найнадійнішим захистом від протікання - AquaStop. Якщо ви включили посудомийну машину Gorenje і вийшли з дому у справах, будьте спокійні! Вбудована система AquaStop забезпечить абсолютну безпеку. У разі виникнення протікання ця система перекриє надходження води, а насос відкачає воду, що залишилася з бака машини.
3 в 1 За допомогою функції «3 в 1» посудомийна машина автоматично визначає, який вид миючого засобу використовується - звичайний набір або таблетка «3 в 1», і пристосовує до нього процес миття. Це забезпечує блискучий результат незалежно від використаного миючого засобу.
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Gorenje GV520E11 (GV 520 E11)
[[ getCurrentDecimal('17103') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('16757') ]] ₴