Маркетплейс твоєї Країни![]()
Посудомийна машина Hansa ZWM556BH
В наявності
Код:003564532
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Посудомийна машина Hansa ZWM556BH
| Виробник | |
| Висота | 43.8 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | окремостояча |
| Завантаження | 6 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | сигнал про завершення програми |
| Програми | швидка |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Hansa ZWM556BH
Немає місця для розміщення повнорозмірної посудомийної машини? Не проблема, настільна техніка Hansa ZWM556 – прекрасний вибір, з яким ваш посуд буде сяяти чистотою. Розміщуючи до 6 комплектів посуду одночасно, вона впорається із забрудненнями будь-якої складності, досягаючи рекордної температури 70 градусів. Складні елементи кошика відкривають додаткові можливості для розміщення великих каструль і сковорідок.
Автоматичні програми дозволяють розділити посуд за рівнем забрудненості і вимити кожну на відповідному режимі. Використовуйте програму інтенсивного миття для найскладніших забруднень, делікатний режим для скла і крихкого посуду, експрес для швидкого ополіскування легких забруднень і еко для ще більшої економії. Конденсаційна сушка позбавить вашу посуд від плям і патьоків води, не витрачаючи при цьому електроенергію.
З додатковими можливостями Hansa ZWM556 вам не слід турбуватися про наявність солі або ополіскувача, індикатори повідомлять, коли необхідно поповнити запас. Система відстрочки старту на 2, 4 або 8 годин дозволить запускати процес у зручний час, протягом дня або вночі, коли тариф на електроенергію мінімальний. Після закінчення режиму мийки машина подасть звуковий сигнал і посуд знову готовийа до використання.
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Hansa ZWM556BH
[[ getCurrentDecimal('13252') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('13252') ]] ₴