Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Посудомийна машина Hansa ZWM556SH
В наявності
Код:003568269
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Посудомийна машина Hansa ZWM556SH
| Виробник | |
| Висота | 43.8 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | окремостояча |
| Завантаження | 6 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | таймер відстрочки старту |
| Програми | швидка 40 °c/30 хв |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Hansa ZWM556SH
Компактні посудомийні машини від компанії HANSA — це ідеальне рішення для кухні, де важливий кожен сантиметр. Ви отримуєте до 6 комплектів чистого посуду і водночас не займаєте дорогоцінне місце. Також компактні моделі стануть чудовим рішенням для покупців, які люблять експериментувати з інтер'єром, позаяк, на відміну від посудомийних машин стандартних розмірів, настільну можна легко та просто переміщати в кухонному просторі.
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Hansa ZWM556SH
0.0
Всього відгуків:0
Посудомийна машина Hansa ZWM556SH
[[ getCurrentDecimal('13755') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13755') ]] ₴