Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Глибина | 55.5 мм |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Клас енергоспоживання | |
| Колір | сріблястий |
| Кількість програм | 9 |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Також шукають | з шириною 45 см |
| Програми | швидка |
| Особливості | індикація наявності ополіскувача |
| Тип | вбудована |
Характеристики Посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIO3O23WFE
Немає в наявності
Код:003155518
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами