Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глибина | 55.5 мм |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Клас енергоспоживання | |
| Завантаження | 14 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Колір | сірий |
| Тип | вбудована |
| Програми | інтенсивна |
| Також шукають | з шириною 60 см |
| Особливості | індикація наявності ополіскувача |
Характеристики Посудомийна машина Whirlpool WIC3C33PFE
В наявності
Код:002624154
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами