Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
В наявності
Код:002624116
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
| Виробник | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глибина | 55.5 мм |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Клас енергоспоживання | |
| Завантаження | 14 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Тип | вбудована |
| Також шукають | з шириною 60 см |
| Колір | білий |
| Програми | нічна |
| Особливості | система захисту від протікання |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
Whirlpool WIC3C34PFES
Характеристики:
- Кількість комплектів: 14
- Кількість програм: 8
- Клас: А +++
- Клас прання: А
- Клас сушки: А
- Тип мотора: Інверторний
- Енергоспоживання за цикл: 0.85 кв / год
- Витрата води за цикл: 9.5 л
- Рівень шуму: 44 дБ
- Потужність: 1900 Вт
- Технологія 6th Sense
- Технологія Power Clean
- Таймер відкладеного запуску
- Багатофункціональні таблетки
- Технологія Natural Dry
- Індикація режимів роботи
- Індикація наявності солі
- Індикація наявності ополіскувача
- Система захисту від протікання: Aquastop
- Програми: ECO 50°, 6TH SENSE 50-60°, попереднє ополіскування холодною водою, скло, швидка, денна, нічна, інтенсивна 65°
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
0.0
Всього відгуків:0
Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
[[ getCurrentDecimal('22975') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('21445') ]] ₴