Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 18.5 кг |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | А |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | вертикальне завантаження |
| Особливості | таймер прання |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни | 6.5 кг |
| Функції | тривалість циклу |
| Програми прання | прання |
| Кількість програм | 2 |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Колір дверцят | чорний |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 1.45 кВт/год |
| Тип двигуна | колекторний |
Характеристики Пральна машина Ardesto WMH-B65D
Немає в наявності
Код:003156791
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами