Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | підсвічування барабану |
| Колір дверцят | чорний |
| Тип двигуна | інверторний |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Кількість білизни під час сушіння | 7 кг |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Дисплей | так |
| Функції | функція відкладеного пуску |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Програми прання | спорт |
| Технічні особливості | самодіагностика |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
Характеристики Пральна машина Ardesto WMS-7117IDGBD
Немає в наявності
Код:002630426
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами